FYNS KARDAN & BREMSECENTER      SANDVADVEJ 22  5210  ODENSE NV      TLF. +45 65942313   FAX. +45 65942113    mail@kardancenter.dk              

 
 
 

  Åbningstider:
Mandag - torsdag 7.30-18.00
fredag 7.30 - 17.00
Lørdag 8.00 - 13.00
 
 
FORSIDE
KARDAN
BREMSER
BREMSEKALIBER
TOPSTYKKER
KOBLINGER PERSON OG VAREVOGNE
KOBLINGER LASTVOGNE
MOTORRENOVERING 
SLYNGRENSNING/SANDBLÆSNING
TURBOLADERE
INDUSTRI AFBALANCERING
LKW AFDREJNINGSUDSTYR UDLEJES
AUTORESERVEDELE
VÆRKTØJSSALG
OM FYNS KARDAN & BREMSECENTER
PERSONALE
SALGS OG LEVERINGSBETINGELSER
KONTAKT
TILBUD BATTERIER
VIDEOER
KONTAKT
Kardan
Tlf. +45 63 16 71 12
Mobil +45 28 70 13 28
E-mail:

mail@kardancenter.dk


Topstykker
Værkfører

Per Bonderup

Tlf. +45 63 16 71 14
Mobil +45 23 35 17 96
E-mail: topstykke@kardancenter.dk

Industri afbalancering
Værkstedsmedarbejder
Mobil tlf. +45 28 70 13 28
E-mail

mail@kardancenter.dk


Motorafdeling:
Tlf. +45 63 16 71 05
E-mail: motor@kardancenter.dk

Bremseafdeling:
Tlf. +45 63 16 71 11
E-mail

mail@kardancenter.dk


Bremsekaliber:
Tlf. +45 28 70 13 28
Email

mail@kardancenter.dk


Reservedelssalg:
Merete Stolzenbach
Tlf. +45 63 16 71 04
Mobil tlf. +23 35 17 92
Fax +45 65 94 21 13
E-mail: merete@kardancenter.dk

Reservedelssalg:
Jørgen Christensen
Tlf. +45 63 16 71 06
Fax +45 65 94 21 13
E-mail: Joergen@kardancenter.dk

Ekspedient/sælger:
Kim Vesterskov
Tlf. +45 63 16 71 09
Mobil tlf. +45 29 60 18 13
E.mail: Kim@kardancenter.dk

Ekspedient:
Nils Knudsen
Tlf. +45 63 16 71 07
E.mail: nils@kardancenter.dk

Værkfører

Per Bonderup

Tlf. +45 63 16 71 14
Mobil +45 23 35 17 96

Indkøb:
Merete Stolzenbach
Mobil tlf. +45 23 35 17 92
Fax +45 65 94 21 13
E-mail: merete@kardancenter.dk

Extern salg:
Ralf Stolzenbach
Tlf. +45 40 33 43 13
E-mail: ralf@kardancenter.dk

Salg:
Kjeld Mortensen
Tlf. +45 61551560
E-mail: kjeld@kardancenter.dk

Lager
Heine Nielsen
Tlf. +45 20 59 20 16
Fax +45 65 94 21 13
E-mail: lager@kardancenter.dk

Bogholderi:
Tlf. +45 63 16 71 01
Fax +45 65 94 21 13
E-mail: bogh@kardancenter.dk


Hovedtelefonnummer  +45 65 94 23 13  har omstilling hele døgnet.     CVR-nr: 17929704
 
 
   AKUT DØGNSERVICE
 for lastvogne   TLF: 65942313
    © Fyns Kardan & Bremsecenter